logo

Merhaba,

Müşteri Destek Sitesine Hoş geldiniz!

Evden işe, okuldan eve çok zaman harcıyorsanız, Arzum'dan size özel servis hizmeti: Evden Eve Servis.
Arzum küçük ev aletlerinizi yetkili servisimizle evinizden alıyoruz, tamir işlemi bittikten sonra direkt evinize bırakıyoruz.
Çünkü sizin memnuniyetiniz, bizim en büyük arzumuz.
Arzum'dan evden eve kolaylık
Evden işe, okuldan eve çok zaman harcıyorsanız, Arzum'dan size özel servis hizmeti: Evden Eve Servis.
Arzum küçük ev aletlerinizi yetkili servisimizle evinizden alıyoruz, tamir işlemi bittikten sonra direkt evinize bırakıyoruz.
Çünkü sizin memnuniyetiniz, bizim en büyük arzumuz.

Yukarıdan hizmet almak istediğiniz il ve ilçeyi seçerek, hayatınızı kolaylaştıracak Evden Eve hizmetimiz için talepte bulabilirsiniz. Kredi kartınız ile hızlıca ödeme yaparak 30 saniye içinde talebinizi tamamlayabilirsiniz.

Benim lokasyonum neden bulunmuyor?

EVDEN EVE PAKETİ
 1. Evden Eve hizmeti sadece Arzum ürünleri için geçerlidir.
 2. Evden Eve hizmeti, talep formunda gösterilen il ve ilçelerle sınırlıdır.
 3. Evden Eve için tahsil edilen hizmet bedeli, ürünün belirttiğiniz adresten alınması ve tekrar adresinize teslim edilmesini kapsar. Tamir süreçleri bu hizmet içerisinde değildir.
 4. Ödeme sonrası, talebin tamamlanması durumunda, 24 saat içerisinde (mesai günleri içerisinde) Yetkili Servisimiz sizi arayarak randevu alacaktır.
 5. Ürününüzün ve/veya hizmetin garanti dışı olması durumunda Yetkili Servislerimizde uygulanan standart ücretlendirme ayrıca uygulanacaktır. Ürününüz ve gerçekleştirilecek hizmet garanti içerisinde (kullanım kılavuzunuzu ve garanti belgenizi inceleyiniz) olması durumunda, herhangi bir ek ücret yansıtılmaz.
 6. Ürün teslimi sırasında, ürününüzün garanti belgesini ve/veya faturasını yanınızda bulundurunuz. Daha önce servis hizmeti görmüş ya da 3+1 kaydı otomatik gerçekleştirilmiş ürünler için garanti başlangıç tarihiniz otomatik olarak görüntülenir.
 7. Ürününüzü alım öncesi, tüm parça ve aksesuarları ile hazır ediniz.
 8. Tamir sonrası, ürünün tesliminde; ürününüzü kontrol ediniz. Servis fişiniz belirtmiş olduğunuz telefon numarasına gönderilecektir.
 1. Hizmet bedeli kredi kartı üzerinden tahsil edilir. Başka bir ödeme yöntemi kullanılmamaktadır.
 2. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizin ödemesini tüm bankalara ait MASTER ve VISA kartlar ile yapabilirsiniz.
 3. Ödeme sonrası, talepte belirtilen adres ve diğer bilgiler değiştirilemez. Girilen bilgilerin hatalı olduğu düşünülüyorsa, hizmet iptal ettirilmeli ve para iadesi talebinde bulunulmalıdır.
 4. Belirtilmiş tüm fiyatlara KDV dahildir.
 1. Evden Eve hizmetini, hizmeti almadan iptal etmek isterseniz, hizmet gerçekleşmeden önce tarafımıza iletişim formu, Müşteri Hizmetleri telefon numarası ya da 08502221800 Whatsapp numarası üzerinden bilgi vermeniz, sizi randevu için arayan Yetkili Servisimize durumu iletmeniz yeterlidir. 3 iş günü içerisinde ücret iadeniz uygulamaya alınacak ve bankanızın belirlediği zamanda para iadeniz gerçekleştirilecektir.
 2. Yetkili servisimiz belirtmiş olduğunuz adrese geldiğinde, hizmet gerçekleşmiş sayılır. Bu durumda hizmet iptali ya da iade işlemi yapılamayacaktır.

Fatura Bilgileri

Toplam Fiyat
: TL
İndirim Tutarı
: 0 TL
Ödenecek Toplam
: TL

0123 4567 8910 1234 Ad Soyad Kart Sahibi Geçerlilik Tarihi Kart Numarası 01 / 2023 Ay Yıl
000 Güvenlik Kodu (CVC) Ad Soyad

Sayın,
Kredi kartınızdan Evden Eve Hizmet Fiyatı olan TL tahsil edilmiştir. Evden Eve Hizmet Talebiniz, başarılı bir şekilde, yetkili servisimize aktarılmıştır.
Talep Numaranız,

Ürünün evinizden alınması için Yetkili Servisimiz 24 saat içerisinde (mesai günleri içerisinde) sizinle iletişime geçerek, randevu oluşturacaktır.
Arzum Destek sitesinden almış olduğunuz hizmeti yakınlarınıza tavsiye eder misiniz?
En düşük 0 en yüksek 10 olacak şekilde işaretleyebilirsiniz.
Hizmetimizi geliştirmek için görüşlerinizi önemsiyoruz.Yalnızca 10 saniyenizi ayırarak destek sitesinden almış olduğunuz hizmeti değerlendirebilirsiniz.
* NPS anketimiz 6 ay boyunca size tekrar gösterilmeyecektir.